Filtre kafeslerini üretirken ilk olarak rulo halinde olan demir çubukları düz bir hale getirilir. Daha sonra bu düz hale gelen çubukları müşterilerimizin talep edilen kafes uzunluğuna göre kesilir. Kesilen çubuklar otomatik puntalama makinesine koyarak ve belirli mesafelerde demir halkalar ile kaynak yapılır. Filtre kafesi talep edilen çapa ve uzunluğa göre istenen şekli aldıktan sonra alt kısmına kapak ve üst kısmına da venturi montajı yapılmaktadır. Son halini alan filtre kafesi galvaniz kaplama veya elektrostatik boyalar ile boyandıktan sonra teslimata gönderilmektedir.

Tek parça veya , çok parçalı olarak her boy ve çapta tüm filtre tel kafesleri imalatını yapmaktayız. Bunun yanı sıra, alüminyum venturili, konik sac venturili, boru tip venturili olarak venturi tipine göre kafes imalatımız da olmaktadır.

Yassı, yatay, asfalt plentleri için ve yıldız halkalı olmak üzere özel imalatlarımız da mevcuttur. Bu özel imalatlar için bizimle irtibata geçerek piyasa koşullarındaki en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

Paslanmaz tel sayesinde uzun süreli kullanacağınız filtre tel kafesleri için filtre torbaları imalatını da yapmaktayız. Polyester, antistatik, koton, Nomex Meta-Aramid, PTFE, polipropilen, monofilament, cam elyaf, P-84 vs. geniş yelpazeli materyallerimiz ile filtre üretimi konusunda güvenebileceğiniz firma olan Filtre sistemleri olarak ürünlerimiz garanti altındadır.

Jet pulse filtre sistemleri konusunda herhangi bir talebinizde ve sorunlarınızda yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. 

Benzer Ürünler

Yardıma mı ihtiyacınız var?

WhatsApp'tam iletişime geçin

whatsapp icon