PPS mükemmel asit ve baz mukavemetine sahip iğneli keçedir. Genellikle kömür kazanlarında, yakma tesislerinde, akışkan yataklı sistemlerde, çimento değirmenlerinde, asfalt plentlerinde ve yüksek fırınlarda kullanılmaktadır. Çalışma sıcaklığı maksimum 190°C ‘dır.

 

PPS torbalı filtre torbalarının uygulama performansı aşağıdaki durumlarda dikkat çekicidir, yüksek sıcaklığa dayanıklı filtrasyon malzemelerinin ana çeşitlerinden biridir.

PPS torbalı filtre torbaları, sağlam ve kimyasal dirence sahip bütünlük gücüne sahiptir, iyi filtreleme performansını korumak ve istenen hizmet ömrünü elde etmek için zorlu ortamlarda bulunabilir. Filtre kömür yakıtlı kazanlar, atık yakma fırınları, enerji santralleri gibi toz arıtma tozlarının temizlenmesi toz darbesinde, PPS filtre torbası ideal filtre malzemesidir.

 1, Çalışma sıcaklığı 190°C, kısa süreli çalışma sıcaklığı 210°C, erime noktası 285°C, sınırlayıcı oksijen indeksi 34 ila 35. 2, Oksijen içeriği %15 veya daha az durumlarda
uygulanabilir .
2. Yakıtlardaki kükürt veya baca gazındaki kükürt oksitlerin, asit korozyonuna karşı, fiberin kimyasal direnci olduğu kanıtlanmıştır.
3, nem durumları içeren baca gazı.
4. PPS filtre torbası, endüstriyel ve madencilik koşulları altında 190 ~ 210 ° C sıcaklıkta mükemmel performans kaydına, çevrimiçi temizlik yapmak için 5: 1'e kadar hava bezi oranına ve çevrimiçi temizlik için 6: 1 hava bezi oranına sahiptir. çevrimdışı temizlik. 

 

İÇERİK

%100 POLİFENİLEN SÜLFİT ( PPS )

İÇ DOKU

%100 POLİFENİLEN SÜLFİT ( PPS )

AĞIRLIK

550 g/m² ± %5

HAVA GEÇİRGENLİĞİ

10.000 – 12.000 lt/dm²/saat (Dp:200 Pa)

KALINLIK

1.9 mm ± 0.2

KOPMA MUKAVEMETİ

Boyuna: 85 kgf/5 cm Enine: 105 kgf/5cm

YÜZEY İŞLEMİ

KALENDER GAZE YÜZEY PARLATMA SU ve YAĞ İTİCİ TEFLON ( PTFE ) EMPRENYE

ÇALIŞMA SICAKLIĞI

SÜREKLİ :  190°C 

ANLIK :   220°C 

ASİT MUKAVEMETİ

MÜKEMMEL

ALKALİ MUKAVEMETİ

MÜKEMMEL

HİDROLİZ MUKAVEMETİ

MÜKEMMEL

SOLVENT MUKAVEMETİ

İYİ

OXID MUKAVEMETİ

İYİ

 

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?

WhatsApp'tam iletişime geçin

whatsapp icon